Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë

Kodi i produktit:
235358
Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 229 x 22
Dimensionet e jashtme:
365 x 25 x 255
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0858542417868

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A udhëtoni shpesh? Nëse ju shkoni për të punuar ose të argëtoheni, merreni laptopin tuaj me ju dhe mbrojtje e përkryer ofrohet nga Case Logic Deco 13,3 ". Logic Deco e mbushur siguron mbrojtje me cilësi të lartë për laptopët deri në 13,3 inç. Me një zinxhir me dy anë, ju mund të hapni çantën për qasje të lehtë. Materiali: poliester Dimensionet e jashtme: 36.5 x 2.5 x 25.5 cm Seksioni i laptopit: 33 x 22.9 x 2.2 cm Pesha: 0.18 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 229 x 22
Dimensionet e jashtme:
365 x 25 x 255
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0858542417868
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CL-DECOS113K
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
0.18
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE