Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit RivaCase 5123, 13.3", e hirtë

Kodi i produktit:
231249
Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
335 x 233 x 22
Dimensionet e jashtme:
345 x 240 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573488

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane RivaCase sjell çantën në formë të mbrojtëses RivaCase 5123 e cila do ju mundësoj të keni laptopin tuaj të mbrojtur nga dëmtimet e jashtme si dhe lehtë të menaxhueshëm kudo që shkoni. Aksesori vjen me peshë të lehtë dhe është krijuar nga neopreni i kualitetit të lartë me brendësi të butë dhe zinxhir të dyfishtë për akses të shpejtë dhe siguri të plotë. Pos kësaj, çanta ka ngjyrë të hirtë dhe ka madhësi diagonale 13.3" (34cm).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
335 x 233 x 22
Dimensionet e jashtme:
345 x 240 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573488
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RC-5123-DGR
Lansuar:
22. 2. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE