Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e shpinës CaseLogic CL-WMBP115GY 15.6", i hirtë

Kodi i produktit:
137714
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854228992
Kodi i prodhuesit:
CL-WMBP115GY
Lansuar:
17 Tetor 2013
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
191

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta e shpinës CaseLogic CL-WMBP115GY është një zgjidhje e përshtatshme për çdo përdorues me kërkesa të larta. Hapësira e brendshme e çantës ofron kapacitet për laptop dhe tablet, por gjithashtu edhe për pajisje tjera elektronike dhe aksesorë. Xhepat janë krijuar me shumë kujdes duke ju ofruar një përshtatje perfekte për aksesorë të ndryshëm. E dizajnuar për laptop me një diagonale prej 15.6" dhe tablet me diagonale prej 10.1". Falë materialeve të qëndrueshme ajo ofron mbrojtje të mirë për përdorim të përditshëm. Ka ndarës për libra dhe dokumente. Dimensionet e jashtme janë 31 x 27 x 45 cm, të brendshme janë 19.1 x 01.04 x 38.6 cm dhe peshon 0.55 kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854228992
Kodi i prodhuesit:
CL-WMBP115GY
Lansuar:
17 Tetor 2013
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
191
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
41
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE