Çantë e shpinës për laptop HP Ultrabook Slim Messenge 15.6"

Kodi i produktit:
145387
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4514953706156
Kodi i prodhuesit:
F3W15AA
Lansuar:
1 Shkurt 2014
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë nga HP është e dizajnuar për notebook të kësaj kompanie, por mund të shfrytëzohet edhe për notebook të madhësive të njëjta. Çanta për shpinë është shumë e mirë për udhëtime. Ky produkt përdoret nga studentë por edhe nga njerëz që punojnë. Kjo çantë praktike dhe e qëndrueshme është e dizajnuar për notebook me diagonale 15.6". Ka hapësirë të mjaftueshme për aksesorë dhe gjëra personale. Veç tjerash, ka rripa elastik që shërbejnë për akomodimin e kabllove. Dimensionet e saj janë 42.0 x 29.5 x 8.5 cm dhe peshon 650 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4514953706156
Kodi i prodhuesit:
F3W15AA
Lansuar:
1 Shkurt 2014
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
420 x 295 x 85
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE