Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë HP Executive 15.6", e zezë

Kodi i produktit:
199687
Dimensionet e jashtme:
430 x 290 x 95
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4514953964594
Kodi i prodhuesit:
P6N21AA
Lansuar:
1 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta HP Executive Bag mbron laptopin tuaj nga papastërtitë dhe dëmtimet e mundshme. Kudo që të jeni në shkollë, punë apo udhëtim, kjo çantë ua mundëson që pajisjet tuaja t`i keni gjithmonë me vete. Është e dizajnuar për laptop me diagonale prej 15.6". Sipërfaqja e kësaj çante është e prodhuar nga një material shumë i qëndrueshëm i cili e mbron laptopin, jep siguri si dhe është shumë i rehatshëm. Ka 2 patenta të cilat e bëjnë laptopin tuaj më të sigurt dhe peshon vetëm 0.92 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
430 x 290 x 95
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4514953964594
Kodi i prodhuesit:
P6N21AA
Lansuar:
1 Tetor 2016
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,92
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE