Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë

Kodi i produktit:
149856
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854229456
Kodi i prodhuesit:
CL-BPEB115K
Lansuar:
3 Prill 2014
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
267

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania për prodhimin e çantave luksoze CaseLogic është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli Evolution Basic është çantë dore me një krahë me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 15.6'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: maus, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe dy xhepa me patent në pjesën e përparme në të cilët ka hapësirë për: çadër, telefon, karta, tabletë 10.1'' apo gjësende personale. Evolution Basic ka hapësir përbëhet nga materiali i polyesterit dhe mëndafshit. ka ngjyrë të zezë. Çanta ka dimensione të jashtme 32.5 x 31.5 x 43 cm, dimensione të brendshme 26.7 x 4.4 x 38.5 cm dhe peshon 700g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854229456
Kodi i prodhuesit:
CL-BPEB115K
Lansuar:
3 Prill 2014
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
267
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
44
Përmasat [mm]:
325 x 315 x 435
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE