Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop CaseLogic Huxton, 13.3'', e zezë

Kodi i produktit:
183916
Dimensionet e brendshme [mm]:
331 x 28 x 243
Dimensionet e jashtme:
350 x 70 x 280
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854235723
Kodi i prodhuesit:
CL-HUXA113K

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania për prodhimin e çantave luksoze CaseLogic është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli Huxton është qantë krahu me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 13.3'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: maus, libër, notes etj. Jemi kujdesur që të vendosim edhe dy xhepa me patent në pjesën e përparme në të cilin ka hapësirë për telefon, karta apo tabletë. Huxton përbëhet nga materiali i polyesterit dhe pëlhurës, ka ngjyrë të zezë, dimensione 33.1 x 2.8 x 24.3 cm dhe peshon vetëm 410 g. Çanta sipas dëshirës tuaj mund të mbahet në krah, apo të lidhet në pjesën mbajtëse të valigjes me rrotë, gjë që ia mundëson rripi i gomës i integruar në pjesën e prapme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
331 x 28 x 243
Dimensionet e jashtme:
350 x 70 x 280
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854235723
Kodi i prodhuesit:
CL-HUXA113K
Lansuar:
15 Janar 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
243
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13,3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
28
Pesha [kg]:
0,41
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE