Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë HP Essential për laptop 15.6", e zezë

Kodi i produktit:
109320
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
886112542061
Kodi i prodhuesit:
H1D24AA
Lansuar:
1 Qershor 2012
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta nga Hewlett-Packard është e dizajnuar veçanërisht për laptopët e kësaj kompanie, por mund të përdoret edhe për laptopët e kompanive tjera, por që kanë madhësi të njëjtë. Kjo çantë është e përshtatshme gjatë udhëtimeve, ndërsa produkti mund të shfrytëzohet nga studentët dhe nga punëtorët. Dimensionet e çantës janë 41.91 x 31.75 x 12.7 cm dhe peshon 560 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
886112542061
Kodi i prodhuesit:
H1D24AA
Lansuar:
1 Qershor 2012
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Përmasat [mm]:
419,1 x 317,5 x 127
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE