Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë per laptop HP Value Carrying 18”, e zezë

Kodi i produktit:
161590
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
886111793259
Kodi i prodhuesit:
QB683AA#ABB
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta e shpinës HP Value Carrying nga brendi Hewlett Packard ka dizajn modern dhe praktik. Ajo ofron hapësirë për laptopë deri në 18”. Çanta ka edhe hapësirën e ndarë, që është e mjaftueshme për vendosje të aksesorëve të tjerë. Ajo i mbron pajisjet nga papastërtitë, gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera. Dimensionet e saj janë: 470 x 335 x 50 mm dhe ngjyra me të cilën vjen është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
886111793259
Kodi i prodhuesit:
QB683AA#ABB
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
18
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
470 x 335 x 50
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE