Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop MANHATTAN, 15.6'', e zezë

Kodi i produktit:
186711
Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 260 x 50
Dimensionet e jashtme:
435 x 350 x 135
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041702241
Kodi i prodhuesit:
170224

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania për prodhimin e çantave Port Designs është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli MANHATTAN është çantë dore dhe krahu me hapësirë për laptop apo pajisje tjera me dimension 15.6'', çanta gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe një xhep në pjesën e përparme në të cilin ka hapësirë për telefonin tuaj, tablet 10.1'', mini laptop, libër, gjësende personale apo kabllo mbushëse. MANHATTAN përbëhet nga materiali i polyesterit dhe pëlhurës, ka kapëse metali që mbajnë peshë deri në 70 kg, ka dimensione 340 x 255 x 50 mm dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 260 x 50
Dimensionet e jashtme:
435 x 350 x 135
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041702241
Kodi i prodhuesit:
170224
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
35
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
260
Pesha [kg]:
1,04
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE