Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop NB Wenger Legacy 17", e zezë / hirtë

Kodi i produktit:
206767
Dimensionet e jashtme:
430 x 330 x 60
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329008126
Kodi i prodhuesit:
600654
Lansuar:
1 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta Wenger Legacy në shikim të parë është çantë e rehatshme, moderne dhe çantë e hollë dhe e mirë për përdorim të përditshëm. Çdo laptop ose tablet që të bartni, krahu juaj nuk do ta ndjej barrën. Rripat janë të përforcuar me precizitet dhe sigurojnë fortësi të lartë. Organizim perfekt i xhepave të brendshëm ofrojnë ndarje kompakte ndërmjet pajisjeve elektronike dhe dokumenteve të rëndësishme. Nuk do të keni nevojë të merakoseni për shenja që mund t'i shkaktohen pajisjeve tuaja për shkak se interiori i çantës është posaçërisht i qëndisur me materiale të kualitetit të lartë. Ka vend për pajisje elektronike me diagonale prej 17".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
430 x 330 x 60
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329008126
Kodi i prodhuesit:
600654
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Pesha [kg]:
0,2
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE