Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë

Kodi i produktit:
128544
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6901801082315
Kodi i prodhuesit:
RC-8231-B
Lansuar:
18 Maj 2013
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania RivaCase është themeluar në vitin 1996 dhe prioritet kryesor e ka prodhimin e produkteve kualitative duke i përdorur materialet më moderne. Kësaj radhe kompania sjell çantën elegante, e cila ofron hapësirë për laptopët me madhësi 15.6”. Çanta është ep pajisur edhe me xhepa të jashtëm, ndërsa në çantë mund të vendosni edhe dokumente, aksesorë dhe celularin e mençur. Dimensionet e jashtme të çantës janë 395 x 295 x 70 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6901801082315
Kodi i prodhuesit:
RC-8231-B
Lansuar:
18 Maj 2013
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE