Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë për laptop SUMDEX PON-327RD, rozë

Kodi i produktit:
228946
Dimensionet e brendshme [mm]:
387 x 286 x 51
Dimensionet e jashtme:
400 x 298 x 83
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
751530327241
Kodi i prodhuesit:
PON-327RD

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta rozë për laptop SUMDEX PON-322BK është e përbërë nga poliesteri dhe najloni dhe ka hapësirë për laptop deri në 15.6'' ose më të vogël. Është e pajisur me mbajtëset dhe një shirit për shpatull që mund të hiqet. Dimensionet e jashtme të çantës janë: 40 x 29.8 x 8.3cm, kurse dimensionet e brendshme të çantës janë: 38.7 x 28.6 x 5.1cm. Ka peshë prej 0.58kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
387 x 286 x 51
Dimensionet e jashtme:
400 x 298 x 83
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
751530327241
Kodi i prodhuesit:
PON-327RD
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
16+
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kuq
Pesha [kg]:
0.58
Prodhuesi:
Sumdex

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE