Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për notebook RivaCase 8203 13.3”, e zezë

Kodi i produktit:
200285
Dimensionet e brendshme [mm]:
335 x 240 x 34
Dimensionet e jashtme:
355 x 255 x 40
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403570906
Kodi i prodhuesit:
RC-8203-B

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania RivaCase është themeluar në vitin 1996 dhe përgjatë viteve ka arritur të bëhet një ndër kompanitë lidere sa i përket prodhimit të valixheve, çantave të shpinës dhe çantave për pajisjet digjitale, siç janë kamerat, fotoaparatet, laptopët dhe tabletët.Kësaj radhe kompania sjell çantën me dizajn të veçantë për notebook-ët me madhësi 13.3”.Produkti është i përsosur për MacBook Pro dhe Air Offers 13th.Brenda çantës gjenden edhe xhepa për vendosjen e kredit kartelave, lapsave dhe celularit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
335 x 240 x 34
Dimensionet e jashtme:
355 x 255 x 40
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403570906
Kodi i prodhuesit:
RC-8203-B
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
240
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13,3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
34
Pesha [kg]:
0,3
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE