Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për shpinë Lenovo ThinkPad Essential

Kodi i produktit:
152229
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888440404707
Kodi i prodhuesit:
4X40E77329
Lansuar:
7 Maj 2014
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
270

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë praktike është e dizajnuar për laptopët e madhësisë deri 15.6”. Çanta shërben për mbrojtjen e pajisjes tuaj gjatë transportit tuaj për në shkollë, punë etj, ndërsa ka mjaftueshëm hapësirë edhe për vendosjen e aksesorëve të vogël. Çanta kualitative do t’jua mbrojë pajisjen nga gërvishtjet dhe pluhuri, ndërsa është e përbërë nga materiale kualitative dhe të qëndrueshme. Dimensionet e çantës janë 380.6 mm x 270 x 36.6 mm dhe peshon rreth 0.87 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888440404707
Kodi i prodhuesit:
4X40E77329
Lansuar:
7 Maj 2014
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
270
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
36,6
Përmasat [mm]:
457,2 x 342,9 x 114,3
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE