Çantë shpine Belkin Core, 17", e kuqe / zezë

Kodi i produktit:
66409
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
722868713846
Kodi i prodhuesit:
F8N159eaBR
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta Belkin Core është çantë shumë rezitente dhe e përshtatshme për bartjen e laptop-it tuaj në të gjitha udhëtimet dhe aventurat tuaja jetësore. Kjo çantë ka një xhep i cili është i mbushur me pambuk duke garantuar kështu për mbrojtjen e pajisjes tuaj nga dëmtimet e mundshme. Përveç xhepit kryesor që shërben për bartjen e laptop-it tuaj me madhësi deri në 17", kjo çantë është e pajisur edhe me dy xhepa të tjerë që shërbejnë për bartjen e gjësendeve tuaja personale. Dimensionet e brendshme të kësaj çante janë 40.5 x 31.5 x 3.5 cm.

Vlerësimet

shume cante e mire dhe e bukur
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
722868713846
Kodi i prodhuesit:
F8N159eaBR
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Materiali:
Najlon, polister
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE