Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine CaseLogic Intransit 14.1", e zezë

Kodi i produktit:
187212
Dimensionet e brendshme [mm]:
243 x 30 x 343
Dimensionet e jashtme:
310 x 280 x 430
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
085854237154
Kodi i prodhuesit:
CL-RBP414K

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse udhëtoni ndonjëherë dhe merrni me vete notebook tuaj për punë, siguria e laptopit tuaj vjen në rend të parë. Për siguri dhe bartje të të dhënave notebook e përkryer renditen për çanta shpine. CaseLogic Intransti është dizajnuar për laptop 14.1". Çanta e shpinës është e strukturuar mirë brenda, ndërsa materiali i përdorur për krijim është najloni. Kjo çantë shpine është e dizajnuar në mënyrë të përkryer për ndarjen e organizuar të gjërave brenda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
243 x 30 x 343
Dimensionet e jashtme:
310 x 280 x 430
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
085854237154
Kodi i prodhuesit:
CL-RBP414K
Lansuar:
5 Mars 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
343
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
30
Pesha [kg]:
0,76
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE