Çantë shpine CaseLogic LoDo 14", e gjelbër

Kodi i produktit:
187207
Dimensionet e brendshme [mm]:
243 x 30 x 343
Dimensionet e jashtme:
310 x 240 x 400
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
085854236157
Kodi i prodhuesit:
CL-LODP114PTG

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse udhëtoni ndonjëherë dhe merrni me vete notebook tuaj për punë, siguria e laptopit tuaj vjen në rend të parë. Për siguri dhe bartje të të dhënave notebook e përkryer renditen për çanta shpine. CaseLogic LoDo është dizajnuar për 14" laptop. Çanta e shpinës është e strukturuar mirë dhe e mbushur brenda. Materiali i përdorur për krijim është pambuku. Kjo çantë shpine është e dizajnuar në mënyrë të përkryer për ndarjen e organizuar të gjërave brenda.Çanta e shpinës ka pajisje anësore dhe një pamje të mahnitshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
243 x 30 x 343
Dimensionet e jashtme:
310 x 240 x 400
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
085854236157
Kodi i prodhuesit:
CL-LODP114PTG
Lansuar:
5 Mars 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
343
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Pambuk
Ngjyra:
E gjelbër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
30
Pesha [kg]:
0,79
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE