Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine GIGABYTE WENGER, 15", e zezë

Kodi i produktit:
206779
Dimensionet e jashtme:
340 x 460 x 140
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329007853
Kodi i prodhuesit:
600627
Lansuar:
1 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çanta GIGABYTE WENGER është çantë e rehatshme, moderne dhe shumë e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kjo çantë është e pajisur me pjesë të mbushura me pambuk që shërbejnë për për mbrojtjen e çdo Macbook-u apo tableti të madhësisë 15". Përveç që mbrojnë pajisjen tuaj nga dëmtimet e mundshme, këto shtresa pambuku e bëjnë çantën shumë të përshtatshme për ta mbajtur në shpinë, duke mos iu shkaktuar ndjenjën e parehatisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
340 x 460 x 140
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329007853
Kodi i prodhuesit:
600627
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,05
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE