Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine për laptop RivaCase 8125 - 14''

Kodi i produktit:
200295
Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 355 x 35
Dimensionet e jashtme:
290 x 400 x 70
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403571651
Kodi i prodhuesit:
RC-8125-B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania RivaCase është një ndër kompanitë lider për prodhimin e çantave, çantave të shpinës dhe pajisjeve të tjera digjitale për kamera, laptopë apo tabletë. Këto prodhime posedojnë cilësi të lartë dhe dizajn modern . Kjo çantë ofron hapësirë për laptopë deri në 14’’. Për mbrojtje më të lartë ofron një zingjir dyfish, I cili nuk ndikon në peshë të çantës. Dimensionet e brendshme të saj janë 260 x 355 x 35 mm, dimensionet e jashtme 290 x 400 x 70 mm dhe peshon 625 g.

Vlerësimet

Shume e mire!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 355 x 35
Dimensionet e jashtme:
290 x 400 x 70
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403571651
Kodi i prodhuesit:
RC-8125-B
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
355
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Polister, lëkurë sintetike
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
35
Pesha [kg]:
625
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE