Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine për laptopë Dell Premier 15.6"

Kodi i produktit:
171317
Dimensionet e jashtme:
580 x 360 x 90
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5397063620630
Kodi i prodhuesit:
460-BBNE
Lansuar:
7 Maj 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë shpine Dell Premier e dizajnuar për laptopë deri në 15.6", prej të cilës do të përfitojnë profesionistët që udhëtojnë shumë dhe duan ta kenë të gjithë zyrën me vete virtualisht. Çanta ka xhepa të ndarë për tabletë dhe laptopë dhe gjithashtu posedon vend të posaçëm për vendosjen e dokumenteve të ndryshme. Çanta e shpinës i ruan në mënyrë perfekte pajisjet tuaja, ashtu që konsiderohet të jetë zgjidhje e shkëlqyeshme. Në këtë çantë mund të vendosen lehtësisht laptopët Dell të llojit XPS,Latitude, Precision, Inspiron, si dhe Latitude tablet dhe Venue.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
580 x 360 x 90
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5397063620630
Kodi i prodhuesit:
460-BBNE
Lansuar:
7 Maj 2015
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE