Çantë shpine Samsonite DRIFT CITY 14.1", e zezë/hirtë

Kodi i produktit:
206960
Dimensionet e brendshme [mm]:
241 x 343 x 33
Dimensionet e jashtme:
290 x 405 x 200
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
5414847739903
Kodi i prodhuesit:
28G*09001

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantat e koleksionit Drift City, janë të dizajnuara për modele me diagonale 13.3" deri 14.1". Ajo është e ndarë në dy pjesë me dy zinxhirë për xhepa, njëra hapësirë për gjëra dytësore dhe tjera hapësirë për laptop. Edhe kjo është e mbushur brenda në mënyrë që ta ruaj pajisjen nga dëmtimet. Dimensionet e saj janë 29 x 40.5 x 20 cm, me volum 20 l. Pesha e përgjigjithshme është 0.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
241 x 343 x 33
Dimensionet e jashtme:
290 x 405 x 200
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
5414847739903
Kodi i prodhuesit:
28G*09001
Lansuar:
2 Shkurt 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
33
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë, hiri
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
343
Pesha [kg]:
0,6
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE