Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Solight notebook bag 13,3 '', zezë

Kodi i produktit:
223291
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta elegante e bërë me material cilësor përputhet me një madhësi laptopi prej 13.3 "me përmasa të brendshme prej 34.5 x 4.5 x 24.5 cm dhe përmasat e jashtme prej 35 x 5 x 25 cm. Xhepi i jashtëm ofron një hapësirë solide për gjërat që duhet të keni gjithmonë në dorë. ku ju mund të vendosni në mënyrë të përshtatshme blloqe, stilolapsa, çelësa, adapter dhe më shumë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE