Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Xiaomi Mi Casual 20376, e kaltër e errët

Kodi i produktit:
296251at
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
340x225x130 [mm]
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177706103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 15.00   (61%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
61% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çanta mund të mbajë tablete apo laptopë deri në 13 ". Hapësira e mjaftueshme do t'i plotësojë nevojat tuaja për portofol, blloqe, dokumente dhe objekte tjera. Pjesa e brendshme e çantës përbëhet nga materiali EPE, shumë i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit. Rripat e shpinës janë të dizajnuar për të zvogëluar presionin në shpinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
340x225x130 [mm]
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177706103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
20379
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
13
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Rozë
Pesha kg:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE