Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf DICOTA PerfectSkin për laptop 11.6"

Kodi i produktit:
79457
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158663912
Kodi i prodhuesit:
D31184
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
205

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

DICOTA është ndër prodhuesit më të njohur të këllëfeve për notebooks, PDAs, kamera, apo pajisje tjera. DICOTA PerfectSkin janë produkte që ofrojnë siguri për pasjisjet elektronike deri në 11.6" . Mbron nga dëmtimet e vogla dhe gërvishjet. I përkryet për këdo që mban laptop me vete pa mbrojtës. PerfectSkin i bërë nga materiali rezistent, elastik dhe i qëndrueshëm. Dimensionet janë 293 x 213 x 35 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158663912
Kodi i prodhuesit:
D31184
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
205
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
11,6
Materiali:
Neopren
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
35
Përmasat [mm]:
293 x 213 x 35
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE