Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtës FIXED Oxford për Apple Macbook Pro 15 "(2016 dhe më të ri), i kaftë

Kodi i produktit:
263405
Dimensionet e brendshme [mm]:
240,7 x 349,3 x 15,5
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680096299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 15

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse lëkure është e qepur me dorë për Apple Macbook. Kjo mbështjellëse Oxford është përshtatur pikërisht Macbook Pro 15" (2016 e më të rinj). Poashtu, përfundi skajit të mbylljes gjendet një vend për Apple Pencil.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
240,7 x 349,3 x 15,5
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680096299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 15
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
FIXOX-PRO15-BRW
Lansuar:
20. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kafe
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE