Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse FIXED Oxford për Apple Macbook Pro 13 ", Macbook Air 13", iPad Pro 12.9 ", e zezë

Kodi i produktit:
263395
Dimensionet e brendshme [mm]:
214,9 x 304,1 x 15,6
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680095421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9, Apple MacBook Air 13, Apple MacBook Pro 13

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse lëkure është e qepur me dorë posaçërisht për Apple Macbook dhe Apple iPad Pro. Poashtu, përfundi skajit të mbylljes gjendet një vend për Apple Pencil.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
214,9 x 304,1 x 15,6
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680095421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9, Apple MacBook Air 13, Apple MacBook Pro 13
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
FIXOX-PRO13-BK
Lansuar:
20. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE