Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive DVD-R / + R LG GTA0N, SATA, i zi

Kodi i produktit:
151063
DualLayer:
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Slim:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG është njëra nga kompanitë kryesore dhe jo vetëm në fushën e teknologjisë se Drive. Përparësi e dizajnit mekanik të jashtëm të modelit GTA0N është se lexon formatet DVD - DVD + R / RW, DVD-R / RW and DVD-RAM and classical CD-R / RW, duke përfshirë edhe media dual-layer DVD ± R. Ka një shpejtësi lexuese marramendëse. Shpejtësia e leximit e arrirë te ky model është: 8x DVD-ROM, 24x CD-ROM, CD-RW 24x, 8x DVD ± R, 8x DVD ± RW, DVD ± R DL 8x. Mekanizimi i këtij drive është i dizajnuar për SATA interface.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8806087550993
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
512
Kodi i prodhuesit:
GTA0N / GTB0N
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
7 Maj 2014
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
LG
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Drive DVD-R / + R LG GTA0N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE