Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive i jashtëm DVD-R / + R Lite-On eBAU108, USB, i bardhë

Kodi i produktit:
192161
DVD-ROM:
Prodhuesi:
LiteON
Trashësia [mm]:
136,3
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Drive i jashtëm ekstra i hollë CD / DVD me një dizajnë modern tani në ngjyrë të bardhë. është i aftë për një shpejtësi leximi prej 24x për CD dhe 8x DVD, shpejtësi shkrimi prej 24x për CD dhe 8x DVD dhe shpejtësi rishkrimi prej 8x për CD dhe DVD. Dimensionet mekanike janë 13.5 x 140 x 163.3 mm dhe peshon 220 g. Shumë i lehtë për bartje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DVD-ROM:
EAN:
4718390039000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
140
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
DN-8A6JH-L21-B
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
200
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
200
Lansuar:
4 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
13,5
Lloji:
DVD Burner
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
LiteON
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
136,3
USB:

Bashkangjitja Drive i jashtëm DVD-R / + R Lite-On eBAU108 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE