Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR Asus SDRW-08D2S-U LITE, i bardhë

Kodi i produktit:
100931
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS SDRW-08D2S-U LITE është një DVD Writer i jashtëm, i hollë, me USB interface, i cili është i aftë për incizim me shpejtësi prej 8x për disqet DVD + R dhe DVD-R. Transkriptimi i disqeve DVD është më i shpejtë te tipat DVD + RW (8x), DVD-RW që janë të mbështetura me një shkallë pakëz më të ulët - 6x. Poashtu, ekziston mbështetje edhe për leximin dhe incizimin e DVD-RAM me shpejtësi 5x. Sistemet operative që mbështeten janë Windows XP e Vista.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
886227385089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
SDRW-08D2S-U WHITE LITE
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
15 Dhjetor 2011
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Drive optik DVR Asus SDRW-08D2S-U LITE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE