Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR Asus SDRW-08U5S-U, rozë

Kodi i produktit:
156948
DualLayer:
Shkrues:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS SDRW-08U5S-U është një DVD incizues i jashtëm. Veçoria e kësaj pajisjeje është dizajni i lëmuar dhe tejet kompakt. Ky incizues nuk ka nevojë për energji të jashtme, thjesht lidheni me anë të një kablloje USB. Është DVD incizuesi më i hollë në botë që karakterizohet me enkripitimin e diskut. Shpejtësia lexuese: DVD + -R / RW / DL / 8X-ROM, DVD-RAM 5X, CD-R / RW / ROM 24X. Shpejtësia incizuese në DVD + R / + RW 8X, DVD-RW / + - R DL 6x, DVD-RAM 5X dhe CD-R / RË 24X. Lidhja me kompjuter bëhet me anë të USB 2.0 interface dhe është në përputhshmëri me Windows XP, 7, 8 dhe Mac OS X dhe më lartë. Dimensionet janë 140 x 135.5 x 12.9 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4716659558903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD0114-M20000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
200
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
200
Lansuar:
6 Gusht 2014
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:

Bashkangjitja Drive optik DVR Asus SDRW-08U5S-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE