Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR Asus SDRW-08U7M-U, i argjendtë

Kodi i produktit:
184507
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
142,5
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS sjell DVD incizuesin Asus ZenDrive U7M me dizajn të frymëzuar nga një femër. ZenDrive U7M mbështet leximin dhe incizimin e të ashtuquajturve M-Discs. Prodhuesi garanton se në rast të ruajtjes së mirë të të dhënave, ato mund të qëndrojnë deri në 1.000 vite. Gjë që është 125 më gjatë se hard disqet, flash drive dhe mediat tjera për ruajtjen e të dhënave, të cilat kanë një jetëgjatësi mesatar prej tetë vitesh. M-Disc është një DVD dhe Blu-ray me rezistencë të lartë ndaj oksidimit dhe temperaturave të larta. Pajisja është në përputhshmëri me sistemet Windows dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4712900127164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD01X2-M29000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
160
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
13,9
Lloji:
DVD Burner
Pesha [g]:
228
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
142,5
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:

Bashkangjitja Drive optik DVR Asus SDRW-08U7M-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE