Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR HP Mobile

Kodi i produktit:
161517
EAN:
8881820284762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
F2B56AA
Lansuar:
22 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni posedues i një laptopi që nuk ka drive dhe keni nevojë për një CD burner të përshtatshëm, atëherë HP ka ardhur me një zgjidhje të mirë në formë të HP Mobile. Është një drive shumë kompakt që kombinohet me një gamë të gjerë të leximit dhe incizimit, me peshë minimale dhe dizajn të hollë, e që në mënyrë të përsosur u përshtatet nevojave të laptopit tuaj. Ky drive mbështet formatet DVD dhe CD tradicionale. Ka USB interface dhe është i pajisur me një bufer baraspeshues dhe një bufer për mbrojtje. HP Mobile nuk ka kurrfarë problemi në ruajtjen e të dhënave të rëndësishme ose për t’u shndërruar në një DVD video player për kompjuterin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8881820284762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
F2B56AA
Lansuar:
22 Tetor 2014
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
HP
Shkrues:
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
USB:

Bashkangjitja Drive optik DVR HP Mobile edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE