Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR Verbatim Slimline, i zi

Kodi i produktit:
194662
EAN:
023942989387
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
98938
Lansuar:
20 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Verbatim ofron zgjidhjen e duhur në formë të një CD / DVD burner të jashtëm nën emërtimin Verbatim Slimline. Nëse jeni posedues i një laptopi që nuk ka drive dhe keni nevojë për një CD burner të përshtatshëm, atëherë Verbatim Slimline është pikërisht ajo që ju nevojitet. Mund ta shfrytëzoni për instalimin e softuerëve ose për t’i ruajtur të dhënat. CD / DVD burner i jashtëm lidhet me një port USB, ashtu që nuk keni nevojë për karikues energjie. Është pakëz më i madh se një DVD, prandaj mund ta merrni kudo me vete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942989387
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
98938
Lansuar:
20 Korrik 2016
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
Verbatim
Shkrues:
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
USB:

Bashkangjitja Drive optik DVR Verbatim Slimline edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE