Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD burner i jashtëm ASUS SDRW-08U7M-U, i zi

Kodi i produktit:
184506
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
142,5
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania ASUS ka deklaruar se ky DVD burner mund të ruaj të dhëna me siguri deri në 1000 vite, shifër kjo, e cila në krahasim me DVD të tjera është 125 herë më e madhe. Falë dizajnit të saj me hollësi prej 13 mm është mjaftë i lehtë për bartje. Gjithashtu ofron edhe softuerin për mbrojtjen e të dhënave private. Përkrahë sistemet operative Windows dhe Mac. Dimensionet e produktit janë 142,5 x 135,5 x 13,9 mm, me peshë prej 228 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4712900107968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD01X0-M29000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
160
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
13,9
Lloji:
DVD Burner
Pesha [g]:
228
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
142,5
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:

Bashkangjitja DVD burner i jashtëm ASUS SDRW-08U7M-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE