Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD RAM për laptop ASUS SDRW-08D2S-U LITE, i zi

Kodi i produktit:
103934
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD RAM ASUS SDRW – 08D2S është pajisje e jashtme me dizajn mjaft praktik, si dhe ka peshë të lehtë. Lidhet në laptop përmes konektuesit USB. Kapaciteti i shpejtësisë së leximit dhe ruajtjes së fajllave është 6 herë më i madh se tek DVD RAM normal. Shpejtësia e reagimit ndaj CD-ve është 140 ms, ndërsa ndaj DVD prej 160 ms. Dimensionet e DVD RAM janë 142 x 157 x 21 mm, me peshë prej 313 g. Përkrahë sistemet operative si Windows XP, VISTA, 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
886227385065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
SDRW-08D2S-U BLACK LITE
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
21 Shkurt 2012
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja DVD RAM për laptop ASUS SDRW-08D2S-U LITE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE