Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues Optik nga Apple DVD-R / + R USB

Kodi i produktit:
116777
DualLayer:
EAN:
4547597804391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 
Ju kurseni : 9.00   (8%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi optik nga kompania e njohur Apple është model me përmasa të vogla dhe kompakte, e cila nuk e kalon madhësinë e paketimit për CD. Dizajni i lexuesit optik është i bërë nga materiale të cilësisë së lart. Lexuesi optik mundëson bartjen e tij me vete në çdo rast pasi që ka përmasat 139 x 139 x 17 mm dhe një peshë prej 335 g. Lexuesi optik mund të lidhet me PC apo laptop përmes portit USB të cilin e ka të integruar në të. Lexuesi optik DVD / R mund të shkruaj të dhënat në CD me shpejtësi 6x, kurse leximin e CD e bënë me shpejtësi prej 8x. Përveç leximit të DVD lexuesi optik mundëson leximin e CD të thjeshta dhe CD-RW. Gjithashtu lexuesi optik mund të bëjë leximin dhe shkrimin e të dhënave në CD të thjeshta deri në 24x, kurse në CD-RW mund ta bëjë këtë deri në 16x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
EAN:
4547597804391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
MD564ZM/A
Lansuar:
20 Tetor 2012
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
Apple
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
68
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Lexues Optik nga Apple DVD-R / + R USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE