Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues për laptop ASUS SBC-06D2X-U, i zi

Kodi i produktit:
107010
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 
Ju kurseni : 9.00   (9%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues i jashtëm Blu-ray slim i kombinuar me ASUS SBC-06D2X-U për leximin e Blu-Ray dhe DVD / CD. Dizajn interesant. Mekanika me format përkrahës BDXL që është vetëm lexues dhe lejon përdoruesit që prej një disku të lexojnë të dhëna deri me 100GB BD-R (TL) dhe 128 GB BD-R (QL). Përkrah Blu-ray 3D, 2D to 3D dhe video 1080p Full HD. Me ndërfaqe USB 2.0 dhe memorie prej 5.8 Mb.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4719543417195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
5 800
Kodi i prodhuesit:
90-DT00205-UA151KZ
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
230
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
180
Lansuar:
14 Prill 2012
Lloji:
BD (Blu-ray) lexues
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
6
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
68
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE