Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filtër i privatësisë PanzerGlass për laptop 15 "

Kodi i produktit:
270334
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
15
EAN:
5711724005152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
15
EAN:
5711724005152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
5439244
Lansuar më:
20. 9. 2019
Prodhuesi:
PanzerGlass

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE