Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filter për ekran HP për HP EliteDisplay E273, E273m, E273q

Kodi i produktit:
243782
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
608,1
I përdorshëm me:
HP EliteDisplay E273, HP EliteDisplay E273m, HP EliteDisplay E273q, HP Z27n G2
I përdorshëm me markat:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një filter për ekran të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur HP. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn praktik dhe mëse modern. Dallohet për HP Elite Display dhe njëkohësisht mundëson filtrimin e dirtës blu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
608,1
I përdorshëm me:
HP EliteDisplay E273, HP EliteDisplay E273m, HP EliteDisplay E273q, HP Z27n G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi:
3VM10AA
Lansuar:
30. 8. 2018
Lartësia mm:
339,9
Pesha kg:
0.13
Prodhuesi:
HP
Trashësia mm:
0.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE