Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop DICOTA Secret 15.6"

Kodi i produktit:
188995
EAN:
7332752000490
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30124

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A e përdorni laptopin në publik? A keni të dhëna të ndjeshme, të cilat nuk dëshironi t'ua shohin të tjerët? Tani mund t'i pengoni të tjerët të shikojnë përtej krahut tuaj dhe të ruani privatësinë! Zgjidhja për këtë është folia kualitativ për monitor Dicota Secret. Përpos që mbron të dhënat tuaja private, kjo folie mbron ekranin edhe nga gërvishtjet dhe pluhuri. Përparësia e saj është se ruan ngjyrat origjinale, është shumë e qëndrueshme dhe e lehtë për tu vendosur. Kjo folie është e dizajnuar për ekrane me madhësi 15.6".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7332752000490
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30124
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE