Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop Dicota Secret 17.3"

Kodi i produktit:
188997
EAN:
7332752000452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30120

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A e përdorni laptopin në publik? A keni të dhëna të ndjeshme, të cilat nuk dëshironi t'ua shohin të tjerët? Tani mund t'i pengoni të tjerët të shikojnë përtej krahut tuaj dhe të ruani privatësinë! Zgjidhja për këtë është folia mbrojtëse kualitative për laptop Dicota Secret. Përpos që mbron të dhënat tuaja private, kjo folie mbron ekranin edhe nga gërvishtjet dhe pluhuri. Përparësia e saj është se ruan ngjyrat origjinale, është shumë e qëndrueshme dhe e lehtë për tu vendosur. Kjo folie është dizajnuar për ekrane me madhësi 17.3".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7332752000452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30120
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE