Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop DICOTA Secret 4-Way 14“

Kodi i produktit:
189015
EAN:
7640158661048
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30895

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju ndodh të përdorni shpesh laptop në publik? Punoni më të dhëna të ndjeshme? Çështje biznesi apo foto personale? Zgjidhja është përdorimi e kësaj folie të kualitetit të lartë në ekranin tuaj. Kjo folie e veçantë është e dizajnuar për ekrane të laptopëve 14”. Synimi i saj është mbrojtja e të dhënave tuaja nga sytë përgjues. Përveç kësaj, kjo folie mbron ekranin tuaj edhe nga dëmtimet e ndryshme, siç janë gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve apo papastërtitë e mundshme. Folia përcjell të njëjtën ngjyrë të monitorit dhe pamje, si dhe nuk ndikon në touchscreen. Aplikimi i saj është shumë i lehtë, dhe kurdo që e hiqni nuk do të lërë pasoja në monitorin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640158661048
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30895
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE