Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop HP 12.5 NB

Kodi i produktit:
158595
EAN:
4514953775664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820 G1, HP EliteBook 825 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E64AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP njihet për prodhimin e një sërë produktesh të ndryshme dhe mes tyre gjendet edhe folia mbrojtëse për laptop, e cila për qëllim ka mbrojtjen e të dhënave dhe mbrojtjen e ekranit nga gërvishtjet. Pra, detyra kryesore e kësaj folie është mbrojtja e të dhënave konfidenciale nga shikimet vërdallë, pasi që folia e bën ekranin të duket krejtësisht i zi nëse shikohet nga një largësi e caktuar. Ky model është i dizajnuar për ekranet me madhësi prej 12.5”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4514953775664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820 G1, HP EliteBook 825 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E64AA
Lansuar:
30 Gusht 2014
Prodhuesi:
3M
Ueb-i i prodhuesit:
3m.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE