Folie mbrojtëse për laptop HP 12.5 NB

Kodi i produktit:
158595
EAN:
4514953775664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820 G1, HP EliteBook 825 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E64AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP njihet për prodhimin e një sërë produktesh të ndryshme dhe mes tyre gjendet edhe folia mbrojtëse për laptop, e cila për qëllim ka mbrojtjen e të dhënave dhe mbrojtjen e ekranit nga gërvishtjet. Pra, detyra kryesore e kësaj folie është mbrojtja e të dhënave konfidenciale nga shikimet vërdallë, pasi që folia e bën ekranin të duket krejtësisht i zi nëse shikohet nga një largësi e caktuar. Ky model është i dizajnuar për ekranet me madhësi prej 12.5”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4514953775664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820 G1, HP EliteBook 825 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E64AA
Lansuar:
30 Gusht 2014
Prodhuesi:
3M
Ueb-i i prodhuesit:
3m.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE