Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop HP 14.0 NB

Kodi i produktit:
158597
EAN:
4514953775671
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 640, HP EliteBook 840, HP EliteBook 845, HP EliteBook 9470m, HP EliteBook 9480m, HP EliteBook Folio 1040, HP ENVY Pro, HP ProBook 440, HP ProBook 445, HP ProBook 645, HP ProBook 4440
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E65AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP njihet për prodhimin e një sërë produktesh të ndryshme dhe mes tyre gjendet edhe folia mbrojtëse për laptop, e cila për qëllim ka mbrojtjen e të dhënave dhe mbrojtjen e ekranit nga gërvishtjet. Pra, detyra kryesore e kësaj folie është mbrojtja e të dhënave konfidenciale nga shikimet vërdallë, pasi që folia e bën ekranin të duket krejtësisht i zi nëse shikohet nga një largësi e caktuar. Ky model është i dizajnuar për ekranet me madhësi prej 14”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4514953775671
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 640, HP EliteBook 840, HP EliteBook 845, HP EliteBook 9470m, HP EliteBook 9480m, HP EliteBook Folio 1040, HP ENVY Pro, HP ProBook 440, HP ProBook 445, HP ProBook 645, HP ProBook 4440
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J6E65AA
Lansuar:
30 Gusht 2014
Prodhuesi:
3M
Ueb-i i prodhuesit:
3m.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE