Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop HP 15.6 NB

Kodi i produktit:
158601
EAN:
4514953782075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP 250 G2, HP 255 G2, HP 350 G1, HP 350 G2, HP 4540s, HP EliteBook 850 G1, HP EliteBook 855 G2, HP ProBook 450 G0, HP ProBook 450 G1, HP ProBook 450 G2, HP ProBook 455 G1, HP ProBook 455 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J7H71AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP njihet për prodhimin e një sërë produktesh të ndryshme dhe mes tyre gjendet edhe folia mbrojtëse për laptop, e cila për qëllim ka mbrojtjen e të dhënave dhe mbrojtjen e ekranit nga gërvishtjet. Pra, detyra kryesore e kësaj folie është mbrojtja e të dhënave konfidenciale nga shikimet vërdallë, pasi që folia e bën ekranin të duket krejtësisht i zi nëse shikohet nga një largësi e caktuar. Ky model është i dizajnuar për ekranet me madhësi prej 15.6”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4514953782075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP 250 G2, HP 255 G2, HP 350 G1, HP 350 G2, HP 4540s, HP EliteBook 850 G1, HP EliteBook 855 G2, HP ProBook 450 G0, HP ProBook 450 G1, HP ProBook 450 G2, HP ProBook 455 G1, HP ProBook 455 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
J7H71AA
Lansuar:
30 Gusht 2014
Prodhuesi:
3M
Ueb-i i prodhuesit:
3m.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE