Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për laptop Lenovo 3M 14.0W

Kodi i produktit:
105803
EAN:
6457435805726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
309,9
Kodi i prodhuesit:
0A61769
Lansuar:
27 Mars 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Për ta rritur privatësinë e përdoruesve, Lenovo sjell folien me teknologjinë 3M, e cila i parandalon njerëzit të shikojnë në monitorin tuaj. Pamje të qartë të laptopit tuaj mund të ketë vetëm personi para monitorit, ndërsa tjerët që janë më larg do të shohin vetëm ekran të zi. Ky model është i dizajnuar për laptopët me ekran 14”. Dimensionet e gjatësisë janë 174.447 mm, të gjerësisë 309.905 mm dhe trashësisë prej 0.533 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6457435805726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
309,9
Kodi i prodhuesit:
0A61769
Lansuar:
27 Mars 2012
Lartësia [mm]:
174,45
Pesha [g]:
36,3
Prodhuesi:
Lenovo
Trashësia [mm]:
0,53

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE