Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie për ekran Dicota Secret 11.6'', transparent e errët

Kodi i produktit:
188988
EAN:
7332752000346
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30109

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folia e prodhuar nga kompania DICOTA është foli për ekrane me dimension 11.6’’. Benefitet të cilat i sjell kjo folie janë mbrojta e privatësisë suaj gjatë përdorimit të kompjuterit, informacioneve sekrete, fotografive apo të dhënave tjera. Folia vendoset shumë lehtë, duke mos lënë prapa hapësira të ajrit në ekranin tuaj. Folia ka ngjyrë transparente të zezë dhe është rezistente ndaj gërvishtjeve apo dëmtimeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7332752000346
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30109
Lansuar:
14 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE