Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folje mbrojtëse për laptop DICOTA Secret 2-Way 12.5''

Kodi i produktit:
189013
EAN:
7640158661024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30893

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A përdorni laptop në ambiente të jashtme ? A punoni me të dhëna të ndryshme ose mardhënie biznesore ? Eleminoni vrojtimet e të tjerëve me këtë folje mbrojtëse të kualitetit të lartë për monitorin tuaj. Dicota nuk mbron vetëm të dhënat tuaja por mbron ekranin prej gërvishtjeve, pluhurit dhe shenjave. Përparësia e madhe është që ruan ngjyrat pa problem. Folja Dicota secret 2-way është e dizajnuar për monitor 12.5''. Mbron të dhënat tuaja me sukses dhë mund t'i besoni lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640158661024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30893
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE